malopolska

KSOW 6/2022 Województwa Małopolskiego

KSOW 5/2021

2 projekty, w których partnerem jest Winnica Goja znalazły się na liście wybranych projektów
KSOW 6/2022 Województwa Małopolskiego!

 

Miło nam poinformować, że 10 maja 2022 r. Zarząd Województwa Małopolskiego przyjął uchwałę w sprawie przyjęcia
listy ocenionych operacji partnerów KSOW zgłoszonych do Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Małopolskiego w naborze nr 6/2022 w ramach Planu Operacyjnego KSOW 2022 – 2023 Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i znalazły się na niej 2 projekty Instytutu Rozwoju Obszarów Wiejskich, w których jesteśmy partnerami.

 

Pierwszy projekt
pn.
EtnoMałopolska – 3 dniowe warsztaty szkoleniowe dla przedstawicielek Kół Gospodyń Wiejskich z Województwa Małopolskiego – pierwszoplanowych aktorek życia na wsi.

Głównym celem operacji jest odkrycie przez uczestniczki szkolenia roli jaką w zakresie ochrony i promowania lokalnego dziedzictwa oraz pamięci kulturowej pełnią koła gospodyń wiejskich.

 Partnerzy dodatkowi projektu:

Pstrąg Ojcowski, Magdalena Węgiel; P.P.U.H. Tłocznia Maurer, Krzysztof Maurer;
Winnica Goja Wiesław Gój.

 

Drugi projekt pn. Organizacja stoiska dla winiarzy i producentów cydrów z Małopolski podczas Targów WINO-Targi Polskich Win i Winnic 2022 w Poznaniu.

Głównym celem operacji jest zwiększenie liczy odbiorców (konsumentów) wina oraz cydrów od winiarzy z Małopolski, a także
nawiązanie przez nich nowych znajomości 
i kontaktów w branży winiarskiej. Targi WINO to szansa na zareklamowanie i zaistnienie

w polskiej branży winiarskiej. Winiarstwo to rozwijająca się branża, ogromny potencjał eksportowy i produkty cieszące się ogromną popularnością. 

 

Partnerzy dodatkowi projektu: P.P.U.H. Tłocznia Maurer, Krzysztof Maurer; Winnica Goja Wiesław Gój; WPW Vinaspora Sp. Z o.o.

 

 

Odwiedź portal
KSOW: 
www.ksow.pl
Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów
Wiejskich!

Udostępnij